azmoonak

معرفی آزمونک

تفاوت آزمونک با آزمون آزمایشی سراسری(حضوری یا اینترنتی) در تک درس بودن آنهاست. در آزمون تمامی دروس مورد سوال واقع می شوند ولی آزمونک فقط برای یک درس خاص طراحی و آماده می شود. از سوی دیگر و بر خلاف آزمون، آزمونک بصورت شناور در تمامی ایام سال فعال است و هر زمان که داوطلب خود را به سطح آمادگی برای مباحث مورد سوال آن آزمونک رساند می تواند در آن شرکت کند.

عدم محدودیت زمان و مکان

شاید در آزمون های آزمایشی سراسری که در موعد خاصی برگزار می شوند، فرد نتواند خود را به آمادگی به آن آزمون برساند ولی ناچار است در آن آزمون شرکت کند. آزمونک های سنا قابلیت آن را دارند که برای یک تا چند ماه در پروفایل افراد فعال باقی بماند و هر زمان که فرد به آمادگی کامل برای مباحث مورد نظر در آزمونک رسید بتواند در آن شرکت کند. از طرف دیگر برگزاری آن بصورت اینترنتی باعث می شود هر کدام از رقبا در هر مکانی(شهر یا روستا) که زندگی می کنند بتوانند در آن شرکت کنند.

رقابت با رقبای کنکور امسال

در آزمونک های سنا علاوه بر اینکه درصد کسب شده محاسبه می شود، رتبه فرد نسبت به کسانیکه در این آزمونک شرکت کرده اند ارائه می شود. مطمئنا کسانیکه مثل شما به سراغ این آزمونک آمده اند همان رقبای کنکوری شما هستند. پس می توانید روی رقابتی بودن آزمونک حساب کنید.

کارنامه ای شناور!

کارنامه آزمونک های سنا بلافاصله پس از ارسال پاسخهای داوطلب از طریق منوی کارنامه قابل دسترسی است. در کارنامه آزمونک های سنا می توانید رتبه خود را بین کلیه شرکت کنندگان قبلی و بعدی! مشاهده کنید. منظور از شرکت کنندگان بعدی این است که رتبه شما با اضافه شدن افرادی که در این آزمونک شرکت خواهند کرد، قابل تغییر است بنابراین توصیه می کنیم هرچندوقت یکبار با مراجعه به منوی کارنامه آزمونک و مشاهده کارنامه این آزمونک از آخرین وضعیت رتبه خود مطلع شوید. همچنین در این کارنامه، می توانید بالاترین و پایین ترین درصد زده شده در آزمونک را مشاهده کنید.

سوالات تالیفی همراه با پاسخ های تشریحی

یکی دیگر از مزایای آزمونک های سنا، تالیف سوالات و پاسخ های تشریحی توسط اساتید و رتبه های برتر می باشد.

چه موقع به سراغ آزمونک بیایم؟!

اکیدا توصیه می کنیم بلافاصله پس از اتمام مطالعه مباحث به سراغ آزمونک آن مباحث نیایید. اجازه بدهید حداقل چند روز بگذرد تا اطلاعات باقیمانده در ذهن شما بصورت واقعی مورد سنجش قرار گیرد. این موضوع کاملا مورد قبول اکثریت اساتید و مشاوران است که به هیچ وجه نباید بلافاصله پس از اتمام مطالعه مباحث مورد سوال، سراغ تست زنی رفت.

آیا به جای شرکت در آزمون های آزمایشی سراسری می توانم فقط از آزمونک های سنا استفاده کنم؟

با توجه به سراسری بودن آزمون های آزمایشی و برگزاری آن در کلیه نمایندگی ها و همچنین برگزاری اینترنتی همزمان با آزمون حضوری، آزمون آزمایشی دارای اعتبار بسیار بالاتری است. از سوی دیگر با توجه به چند درسه بودن آزمون هایی آزمایشی سراسری و مدیریت زمان و ذهن برای تمام دروس، داوطلبان در این گونه آزمونها بیشتر به فضای کنکور نزدیکند تا یک آزمونک تک درس...

 

راهنماي شرکت در آزمونک هاي موسسه سنا