تغییر زمان برگزاری آزمون علوم پایه پیش‌کارورزی

محمد حسین پورکاظمی رئیس مرکز سنجش آموزش وزارت بهداشت از تغییر زمان ثبت‌نام آزمون علوم پایه پیش‌کارورزی دانشجویان پزشکی خبر داد و گفت: این آزمون که قرار بود پنجم اسفندماه 95 برگزار شود با دو هفته تاخیر 19 اسفند برگزار خواهد شد.

وی افزود: آزمون علوم پایه پیش‌کارورزی دانشجویان پزشکی در رشته‌های دندانپزشکی و داروسازی 19 اسفندماه 95 به طور سراسری برگزار می‌شود. همه دانشجویان رشته‌های پزشکی که دروس علوم پایه خود را تمام کرده باشند می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

پورکاظمی در ادامه تصریح کرد: ثبت‌نام آزمون علوم‌پایه پیش‌کارورزی از طریق دانشگاه‌های علوم پزشکی آغاز شده و هر دانشگاه اقدام به ثبت نام از دانشجویان خود می‌کند.

وی همچنین تاکید کرد: سئوالات آزمون علوم پایه پیش‌کارورزی توسط مناطق آمایشی طراحی می‌شود و علاوه بر آن 50 سوال نیز از طریق خود مرکز در وزارت بهداشت به منظور تراز کردن و هم‌سنگ کردن امتحانات طراحی خواهد شد.

رئیس مرکز سنجش آموزش وزارت بهداشت در پایان تاکید کرد: نتایج نهایی آزمون علوم پایه پیش‌کارورزی تا قبل از پایان سال جاری یعنی در تاریخ‌های 22 و 23 اسفندماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانیwww.sanjeshp.ir اعلام می‌شود.

تخمین رتبه

takhmin

 

اطلاعات تماس

sana qr

sana contact

leithner sana award 95

easy pay1